10 عدد از گرانترین گیاه های فضای باز

گرانترین گیاه های فضای باز

10عدد از گرانترین گیاه های فضای باز

 

محوطه هایی لوکس

در حالی که گیاه های داخلی اغلب در کانون توجه قرار می گیرند، دنیای گیاه ها در فضای باز گنجینه های خاص خود را دارد که برخی از آنها با قیمت گزافی همراه هستند. این شگفتی‌های فضای باز، که اغلب توسط مناظر و علاقه‌مندان به باغ دنبال می‌شوند، می‌توانند عنصری لوکس را به فضاهای بیرونی شما اضافه کنند. در این مقاله، دنیای باغبانی را بررسی می‌کنیم و از ده گیاه گران‌قیمت در فضای باز که مورد توجه علاقه‌مندان به گیاه ها هستند، رونمایی می‌کنیم.

 

افرا ژاپنی (Acer palmatum)

افرای ژاپنی، با شاخ و برگ های نفیس و رنگ های پر جنب و جوش خود، برای محوطه سازی فضای باز بسیار مورد توجه است. نمونه های نادر و بالغ می توانند قیمت های قابل توجهی داشته باشند، به خصوص آنهایی که شکل و رنگ برگ های منحصر به فرد دارند.

 

درختان بونسای

بونسای به خودی خود یک هنر است و نمونه های استثنایی، به ویژه نمونه های باستانی، می توانند بسیار گران باشند. این درختان مینیاتوری با دقت هرس شده و آموزش دیده اغلب مجسمه های زنده در نظر گرفته می شوند.

 

درختان ارکیده (Bauhinia spp)

درختان ارکیده به خاطر شکوفه های خیره کننده و ارکیده مانند و شاخ و برگ های جذاب خود شناخته شده اند. برخی از گونه های کمیاب مانند Bauhinia variegata ‘Candida’ به دلیل زیبایی خود ارزشمند هستند و می توانند بسیار گران باشند.

 

ویستریا (Wisteria spp)

انگورهای ویستریا، به ویژه گونه‌های بالغ و آموزش‌دیده، هنگام شکوفه دادن، نمایش‌های خیره‌کننده‌ای در فضای باز ایجاد می‌کنند. خوشه های آبشاری گل های معطر آنها بسیار ارزشمند است.

 

چوب سرخ (Sequoia sempervirens)

ردوودهای غول پیکر یکی از بلندترین درختان جهان هستند و هاله ای از شکوه و عظمت در آنها وجود دارد. به دست آوردن و نگهداری از این درختان عظیم الجثه در فضای بیرونی شما می تواند سرمایه گذاری قابل توجهی باشد.

 

کاملیا Camellia Debutante

کاملیاها به خاطر گلهای نفیسشان مشهور هستند. «Debutante» با شکوفه‌های بزرگ و صورتی‌اش، یک رقم پرطرفدار است که اغلب برای افزودن ظرافت به باغ‌های فضای باز استفاده می‌شود.

 

 درخت اژدها (Dracaena draco)

درخت اژدها به دلیل ظاهر منحصربه‌فردش با سایبان چتر مانند و تنه تنومندش شناخته می‌شود. نمونه های بالغ به دلیل سن و ظاهر متمایزشان می توانند بسیار ارزشمند باشند.

 

گونه های مختلف سیکاس

سیکاس ها که اغلب به عنوان “فسیل های زنده” شناخته می شوند، از قدیمی ترین گیاه های روی زمین هستند. برخی از گونه‌های کمیاب سیکاد، مانند Encephalartos woodii، بسیار مورد توجه کلکسیونرها هستند و می‌توانند قیمت بالایی داشته باشند.

 

درختان ادریسی (Hydrangea paniculata)

درختان هیدرانسیا، به ویژه استانداردهای خوب هرس شده، نقطه کانونی قابل توجهی در باغ های بیرونی ایجاد می کنند. گونه هایی مانند “Limelight” با شکوفه های بزرگ و مخروطی شکلشان بسیار ارزشمند هستند.

 

مگنولیا گراندی فلورا “جواهر کوچک”

ماگنولیا گراندی فلورا “جواهر کوچک” یک درخت ماگنولیا فشرده و همیشه سبز است که به خاطر گل های معطر و کرمی مایل به سفیدش شناخته شده است. اندازه منظم و ظاهر زیبا آن را به گزینه ای مطلوب برای محوطه سازی در فضای باز تبدیل می کند.

 

محوطه سازی لوکس

تجمل در باغبانی در فضای باز فقط مربوط به فضا نیست. این در مورد گیاه هایی است که چشم انداز شما را زیبا می کنند. این ده گیاه گران قیمت در فضای باز نه تنها زیبایی طبیعت را نشان می دهد، بلکه نشان دهنده اشتیاق و فداکاری کسانی است که آنها را پرورش می دهند. چه باغبان باتجربه باشید و چه از علاقه مندان به منظره، این گیاه ها سرمایه گذاری های زنده ای هستند که می توانند فضاهای بیرونی شما را به پناهگاه های واقعی از شکوه طبیعی تبدیل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات ویژه بیوکاشت

پیاز گلایل (بسته ده عددی)

موجود در انبار

۱۵۰.۰۰۰ تومان

پیاز مریم (بسته ده عددی)

اتمام موجودی

۱۵۰.۰۰۰ تومان

کود جلبک دریایی

موجود در انبار

۴۹.۲۰۰ تومان

کود سه بیست

موجود در انبار

۱۹.۳۰۰ تومان

سنسور دما و رطوبت شیائومی

موجود در انبار

۳۳۰.۰۰۰ تومان

نوار جدا کننده سفید ۵.۸ متری – محوطه سازی

موجود در انبار

۳۷۷.۰۰۰ تومان

کوکوپیت (قالب ۵ کیلویی)

موجود در انبار

۱۹۸.۵۰۰ تومان
سبد خرید