10 گیاه آپارتمانی برای تسویه هوا و انرژی مثبت

گیاه تسویه هوا
 • 10 گیاه آپارتمانی که هوا را تصفیه می کند و انرژی مثبت را تقویت می کند

   

  گیاهان آپارتمانی چیزی بیش از زیبایی دکوراسیون منزل شما هستند. آنها همچنین می توانند نقش حیاتی در بهبود کیفیت هوا و ترویج انرژی مثبت در فضاهای زندگی شما داشته باشند. این همراهان سبز نه تنها آلاینده ها را فیلتر می کنند بلکه حس آرامش و سرزندگی را نیز به ارمغان می آورند. در این مقاله، 10 گیاه آپارتمانی را که به دلیل خواص تصفیه کنندگی هوا و توانایی آنها در ایجاد فضایی هماهنگ و مثبت در خانه شما شناخته شده اند، بررسی خواهیم کرد.

  1. گیاه سانسوریا ماری (Sansevieria trifasciata)

  گیاه مار که به عنوان زبان مادرشوهر نیز شناخته می شود، بهترین انتخاب برای بهبود کیفیت هوای داخل خانه است. سمومی مانند فرمالدئید و بنزن را از بین می برد و به هر اتاقی آرامش بخش می دهد.

  2.سوسن یا نیلوفر صلح (Spathiphyllum spp.)

  نیلوفرهای صلح به دلیل شکوفه های سفید ظریف و توانایی آنها در حذف آلاینده های معمولی هوای داخل خانه مانند آمونیاک و فرمالدئید شناخته شده اند. آنها همچنین آرامش و آرامش را به فضای شما می آورند.

  3.آلوئه ورا (Aloe barbadensis Miller)

  آلوئه ورا نه تنها یک گیاه عالی برای تسکین سوختگی های جزئی و تحریکات پوستی است، بلکه برای تصفیه هوا نیز می باشد. در از بین بردن فرمالدئید و بنزن و در عین حال تقویت انرژی مثبت موثر است.

  4.گیاه عنکبوتی (Chlorophytum comosum)

  گیاهان عنکبوتی تصفیه کننده هوای کارآمدی هستند که به دلیل توانایی آنها در حذف سمومی مانند زایلن و فرمالدئید شناخته شده است. برگ های راه راه سبز و سفید پر جنب و جوش آنها نیز طراوت را به خانه شما می بخشد.

  5.اسطوخودوس (Lavandula angustifolia)

  اسطوخودوس نه تنها خانه شما را با عطری آرام بخش می کند، بلکه باعث آرامش و انرژی مثبت نیز می شود. این به دلیل خواص کاهش استرس خود شناخته شده است و می تواند کیفیت خواب را بهبود بخشد.

  6.رزماری (Rosmarinus officinalis)

  رزماری نه تنها در خلاقیت های آشپزی شما نقش دارد بلکه به بهبود تمرکز و حافظه نیز کمک می کند. رایحه ای با طراوت به فضای زندگی شما می بخشد و شفافیت را به ذهن شما می بخشد.

  7.نخل بامبو (Chamaedorea seifrizii)

  نخل بامبو در فیلتر کردن سموم موجود در هوا مانند فرمالدئید و زایلن بسیار عالی است. آنها همچنین حضور آرام بخشی دارند و حس گرمسیری را به خانه شما می آورند.

  8.پوتوس طلایی (Epipremnum aureum)

  گلدن پوتوس گیاهی با مراقبت آسان است که با حذف آلاینده هایی مانند فرمالدئید و بنزن هوا را تصفیه می کند. برگ های سبز پر جنب و جوش آن به فضای شما انرژی و زندگی می بخشد.

  9.یاس (Jasminum spp.)

  یاس نه تنها خانه شما را با عطری دلپذیر پر می کند، بلکه نمادی از عشق و مثبت اندیشی است. می تواند روحیه شما را بالا ببرد و فضایی هماهنگ ایجاد کند.

  10.گل داودی (Chrysanthemum morifolium)

  گل داودی به دلیل توانایی های خود در تصفیه هوا، به ویژه در حذف آمونیاک و بنزن شناخته شده است. آنها همچنین با شکوفه های پر جنب و جوش خود روشنایی و انرژی مثبت را به ارمغان می آورند.

  زندگی ای متعادل با همکاری گیاهان

  آوردن این 10 گیاه سرپوشیده به فضای زندگی شما می تواند تأثیری دگرگون کننده بر هوایی که تنفس می کنید و انرژی ای که احساس می کنید داشته باشد. آنها نه تنها با از بین بردن سموم مضر هوا را تصفیه می کنند، بلکه انرژی مثبت، آرامش و تندرستی را نیز افزایش می دهند. از قدرت طبیعت برای بهبود فضای خانه خود استفاده کنید و از مزایای بی شماری که این همراهان سبز ارائه می دهند لذت ببرید. فضای آپارتمان شما به پناهگاهی از هوای پاک و انرژی خوب تبدیل می شود، جایی که می توانید در زندگی روزمره خود پیشرفت کنید و تعادل پیدا کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  محصولات ویژه بیوکاشت

  سنسور دما و رطوبت شیائومی

  موجود در انبار

  ۳۳۰.۰۰۰ تومان

  کوکوپیت (قالب ۵ کیلویی)

  موجود در انبار

  ۱۶۰.۰۰۰ تومان۱.۴۳۱.۰۰۰ تومان
  سبد خرید